نرم فزار صندوق قرض الحسنه خانوادگی


نرم فزار صندوق قرض الحسنه خانوادگی

نرم افزار صندوق قرض الحسنه یکی از بهترین و برترین نرم افزارهای صندوق موجود در بازار ایران می باشد. این نرم افزار توانایی مدیریت تمام صندوق های قرض الحسنه را دارد. در این سیستم امکانات و خدمات بسیار خوبی به صندوق ها ارائه می شود. مدیران صندوق های خانوادگی با استفاده از این نرم افزار سرعت و دقت بیشتری را محاسبات دارند و براین اساس می توانند بهتر به اعضاء خود خدمات ارائه دهند.

مزایای نرم افزار صندوق قرض الحسنه خانوادگی

 

 •  

  استفاده از این نرم افزار راحت است، چراکه محیط کاربری ساده و آسانی دارد.
  پرداخت اقساط از طریق این نرم افزار به راحتی انجام می‌شود و نیازی نیست به صندوق دارها مراجعه شود.
  شما می‌توانید در این نرم افزار مشاهده کنید که چه کسی پرداخت خود را به وقت و سرموقع انجام داده و چه کسی تأخیر یا دیرکرد دارد.
  همچنین مؤسسات قرض الحسنه می‌توانند برای بررسی اطلاعات مشتریان خود از این نرم افزار بهره‌مند شوند.
  از دیگر مزایای استفاده از نرم افزارهای صندوق قرض الحسنه صرفه جویی در وقت و زمان است.
  با استفاده از نرم افزارهای صندوق قرض الحسنه خانوادگی اگر فردی بخواهد از آمار سوددهی و چارت ماهانه خود اطلاع پیدا کند ، می‌تواند در چند ثانیه به آنها دسترسی داشته باشد.
  تعداد افراد صندوق قرض الحسنه خانوادگی را می‌توان به وسیله این نرم افزار افزایش یا کاهش داد.
  در این نرم افزار حساب افراد را می‌توان کم یا زیاد نمود بدون اینکه نیاز باشد حساب آنها را از سیستم حذف کرد.
  از دیگر مزیت‌های این نرم افزار فعال یا غیرفعال کردن حساب افراد است و در این صورت نیازی نیست به صورت کلی حساب فرد پاک شود و از دوره‌ها حذف گردد.

  شما می‌توانید در این نرم افزار در مورد پرداختی‌ها و دریافتی‌های افرادی که عضور صندوق هستند، هر زمانی که لازم باشد، اطلاعاتی از حساب کاربری آنها به دست آورید.

   

   

   

چرا نرم افزار قرض الحسنه خانوادگی بهترین گزینه می باشد؟

حسبداری صندوق قرض الحسنه خانوادگی از کارهای بسیار سخت و زمانبری می باشد که نیاز به وقت و زمان زیادی را دارد. از این رو مدیران صندوق به دنبال راه حل هایی هستند تا بتوانند با استفاده از ابزارهای مختلف این انجام حسابداری صندوق قرض الحسنه را ساده کنند. از این رو نرم افزارهای موجود امکانات و قابلیت های زیادی را در اختیار مدیران صندوق قرار می دهد تا بتوانند امورات صندوق را به نحو احسن جلو ببرند.در این راستا شرکت‌های نرم افزاری با هدف تسهیل در ثبت اسناد حسابداری اقدام به طراحی و تولید نرم افزار صندوق قرض الحسنه نمودند تا در مؤسسات و صندوق‌ها امور حسابداری توسط کاربران به صورت راحتی انجام شود. این نرم افزارها کاملاً اختصاصی برای صندوق ایجاد شده‌اند و می‌توان از آنها در مجموعه‌های مختلفی نظیر صندوق‌های قرض الحسنه، صندوق مساجد، صندوق قرض الحسنه خانوادگی، تعاونی‌های اعتبار و حتی حوزه‌های علمیه استفاده نمود.
 

از کدام شرکت نرم افزاری بهترین نرم افزار صندوق قرض الحسنه خانوادگی را خریداری کنیم؟

اگر قصد خرید نرم افزار صندوق قرض الحسنه خانوادگی کارآمد و مناسب را دارید، می‌توانید به شرکت نرم افزاری یگانه مراجعه نمایید. این شرکت برای طراحی و تولید نرم افزارهای صندوق دارای مجوز رسمی از نهادهای زیربط است و نرم افزار صندوق را در نسخه‌های متعدد تولید نموده تا بتواند نیازهای تمام صندوق‌های موجود در کشور را پوشش دهد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد امکانات، ویژگی‌ها، قیمت و نحوه نصب و راه اندازی این نرم افزار در مجموعه خود به وب‌سایت رسمی شرکت نرم افزاری یگانه مراجعه کنید و با کارشناسان آن در تماس باشید.
نرم افزار صندوق
 
 
 
 
 
 
 
 
2 Views