سلفون کش


طرز استفاده از دستگاه سلفون کش

 

قبل از هرچیز باید بگوییم کار با دستگاه سلفون کش بسیار راحت است و احتیاج به مهارت خاصی ندارد. درواقع طرز استفاده راحت آن ها، باعث محبوبیت این دستگاه ها بین مردم عادی و صاحبان مشاغل کوچک و بزرگ شده است.

نحوه کار با هر مدل از دستگاه سلفون کش با دیگری تفاوت چندانی ندارد. در بعضی از آن ها  دخالت اپراتور بیشتر و در بعضی کمتر است. بطور کلی برای استفاده ازدستگاه سلفون کش ابتدا باید سلفون را در جای خود قرار دهید. سپس اگر دستگاهتان رومیزی است محصول مورد نظرتان را در جایگاه مخصوص قرار داده ئ منتظر بمانید دستگاه کار خود را شروع کند. این دستگاه مقداری از سلفون را به منظور چسبندگی بهتر به زیر ظرف می برد.

 اگر دستگاهتان از نوع رومیزی باشد، روی دستگاه دکمه ای برای تنظیم حرارت دستگاه تعبیه شده است. اگر از دستگاه دستی استفاده می کنید، باید بدانید که مسولیت کار به طور کامل با خودتان است. در این نوع دستگاههمانطور که از اسم آن پیدا است، سلفون کشی به صورت دستی و با کمک اپراتور انجام خواهد شد.

تا این قسمت از مقاله سعی کردیم شما را با دستگاه سلفون کش و انواع آن آشنا کنیم. این دستگاه ها چه در کارخانجات چه در مشاغل خانگی مصارف زیادی دارند. همانطور که گفتیم  از مزایای این دستگاه ها می توان به نگهداری از مواد غذایی در برابر آلودگی اشاره کرد. از طرف دیگر استفاده از این دستگاه ها بسیار راحت و مقرون به صرفه می باشد.

اگر شما هم برای داشتن این دستگاه مشتاق هستید ما به شما سایت paya_pack.ir را معرفی می کنیم. این مجموعه دستگاه سلفون کش را با گواهینامه iso9002 در اختیار شما قرار می دهد. به جرئت می توان گفت تمام محصولات و تجهیزات آشپزخانه ای که در وب سایت پایا پک موجود است از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار هستند. به علاوه شما از طریق پایاپک می توانید تجهیزات آشپزخانه ای مورد نیاز خود به خصوص دستگاه سلفون کش را با نازل ترین قیمت خریداری کنید. در مجموعه پایاپک مشاورین و متخصصان خبره ای استخدام شده اند و آن ها می توانند به راحتی شما را در زمینه خرید مناسب ترین دستگاه سلفون کش راهنمایی کنند. طراحی های این مجموعه محدود به دستگاه سلفون کش نمی شود؛ شما می توانید در این سایت، انواع دستگاه های بسته بندی را مشاهده کنید.

https://paya-pack.ir/%D8%B3%D9%84%D9%81%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%B4/

 

13 Views